bakwagen, msr verhuur

BE CHAUFFEUR

Ter ondersteuning van ons team komen wij graag in contact met een nieuwe collega chauffeur BE voor de omgeving Rotterdam.

Wat ga je doen?
Als chauffeur ben je een belangrijke schakel tussen de Verhuur en de klant. Vanaf het moment dat je wegrijdt voor aflevering onderhoud je nauw contact met de afleverlocatie(s). Je zorgt er voor dat de bestelde gereedschappen en machines op tijd worden afgeleverd op de bouwplaats. Door jouw kennis over ons materieel geef je de klant uitleg hoe zij veilig en efficiënt kunnen werken. En misschien word je zelfs gevraagd om mee te denken bij storingen. Elke dag kom je weer op nieuwe locaties. Het werk is veelzijdig, geen dag is hetzelfde!

Je bent het gezicht van MSR Verhuur, ons visitekaartje naar de klant. Daarbij hoort ook jouw auto, die je met zorg onderhoudt.

Jij herkent jezelf hierin
• Kennis van of affiniteit met techniek;
• Minimaal 1 jaar relevante rijervaring;
• In het bezit van rijbewijs BE;
• Communicatief vaardig, je hebt een servicegerichte instelling en gaat oplossingsgericht te werk;
• Geen 9-5 mentaliteit, extra uren draaien is voor jou geen probleem.

Wij bieden jou…
• Afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid;
• Een enthousiaste en betrokken werkomgeving;
• Leuke en enthousiaste collega’s met humor;
• Marktconform salaris.

Over MSR Verhuur
MSR Verhuur is een familiebedrijf met meer dan 22 jaar ervaring. We zijn een totaalpartner voor verhuur en verkoop van bouwmaterieel en industriële gereedschappen. We maken verhuur gemakkelijker en persoonlijker voor onze klanten. Dit doen we vanaf onze filialen in Ridderkerk, Den Haag en Culemborg of online! Hiermee bieden we onze klanten altijd een passende oplossing voor het werk wat gedaan moet worden. Of dit nu een hamer betreft of een hoogwerker. Wij vragen door, denken mee, regelen het en schakelen snel.

Interesse om ons team te versterken?
Solliciteer direct! Stuur jouw motivatie en CV naar werken@msrverhuur.nl.