receptie, msr verhuur

VERHUURMEDEWERKER

Ter ondersteuning van onze afdeling Verhuur op onze vestigingen in Ridderkerk, Den Haag en Culemborg komen wij graag in contact met een nieuwe collega. Ben jij klantvriendelijk, dienstverlenend en service- & oplossingsgericht en herken jij jezelf in onderstaande vacature?

Wat ga je doen?
Iedere dag is anders. Samen met het team van enthousiaste en gezellige collega’s ben je het gezicht van MSR Verhuur. Daarbij hoort ook de winkel, die jullie met elkaar verzorgen voor een perfecte uitstraling waar je onze klanten ontvangt.

Het kan natuurlijk ook telefonisch zijn. Je luister naar de klanten en adviseert en biedt zo de beste oplossingen. Of dit nu een boormachine is of een 43m telescoophoogwerker. Het assortiment is breed. Je werkt de aanvraag vervolgens uit in een offerte en begeleidt het hele traject van vraag tot aanvraag tot bevestiging. Je durft niet alleen verantwoordelijkheid te nemen, je doet het ook! Zelf of met je collega’s.

Jij herkent jezelf hierin;
• Je bent technisch georiënteerd;
• Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau;
• Je bent dienstverlenend, klantvriendelijk en service- en oplossingsgericht;
• Je werkt zelfstandig net zo goed als in teamverband;
• Je zorgt dat het werk gedaan wordt;
• Je bent in het bezit van rijbewijs B, rijbewijs E is een pré.

Wij bieden jou…
• een enthousiaste en betrokken werkomgeving waarin we ook benieuwd zijn naar jouw ambities;
• mogelijkheden in een groeiende organisatie;
• een baan met zelfstandigheid en afwisseling;
• vrijdagmiddagborrels;
• een marktconform salaris.

Meer weten over MSR Verhuur?
We vertellen je graag alles over ons mooie bedrijf. Je leest het alvast hier.

Interesse om ons team te versterken?
Solliciteer direct! Stuur jouw motivatie en CV naar werken@msrverhuur.nl. Bellen kan natuurlijk ook via 085 27 30 230.