locatie culemborg, msr verhuur

ACCOUNTMANAGERS

Ter ondersteuning van ons team zijn wij op zoek naar accountmanagers voor onze regio’s Rotterdam, Den Haag en Utrecht.

Wat ga je doen?
Als Accountmanager ben je verantwoordelijk voor het realiseren van verkoopdoelstellingen in jouw regio. Wanneer klanten advies nodig hebben bellen ze jou. Je volgt offertes op, zet ze om in opdrachten, bewaakt jouw orderportefeuille en onderhoudt hiervoor goed contact met alle betrokken collega’s. Je bent verantwoordelijk voor de klantenportefeuille van jouw regio. Naast het verder uitbouwen van je bestaande klanten, weet je ook in gesprek te komen met potentiële klanten en nieuwe relaties op te bouwen. Dit doe je geheel zelfstandig en in goede samenwerking met een team van enthousiaste collega’s.

Jij herkent jezelf hierin;
• Minimaal vier jaar relevante werkervaring in een commercieel/technische omgeving;
• MBO4/HBO opleiding of vergelijkbare kennis of ervaring;
• Communicatief vaardig, ondernemend, commercieel en zelfstandig;
• Klantgerichte mindset;
• In het bezit van minimaal rijbewijs B;

Wij bieden jou;
• Een zelfstandige en afwisselende baan binnen een groeiend bedrijf;
• Een enthousiaste en betrokken werkomgeving;
• Ruimte voor jouw ambities en ontwikkeling;
• Marktconform salaris.

Over MSR Verhuur
MSR Verhuur is een familiebedrijf met meer dan 22 jaar ervaring. We zijn een totaalpartner voor verhuur en verkoop van bouwmaterieel en industriële gereedschappen. We maken verhuur gemakkelijker en persoonlijker voor onze klanten. Dit doen we vanaf onze filialen in Ridderkerk, Den Haag en Culemborg of online! Hiermee bieden we onze klanten altijd een passende oplossing voor het werk wat gedaan moet worden. Of dit nu een hamer betreft of een hoogwerker. Wij vragen door, denken mee, regelen het en schakelen snel.

Interesse om ons team te versterken?
Solliciteer direct! Stuur jouw motivatie en CV naar personeel@msrverhuur.nl.