msr verhuur, locatie ridderkerk

COÖRDINATOR TECHNISCHE DIENST

Onze Technische Dienst is een belangrijk onderdeel van onze bedrijfsvoering. Een goed onderhouden verhuurvloot zorgt voor tevreden klanten en continuïteit. Ter uitbreiding van ons team op filiaal Ridderkerk zoeken wij een ambitieuze nieuwe collega voor de rol van Service Coördinator Technische Dienst.

Wat ga je doen?
In deze functie ben je verantwoordelijk voor het inplannen, registreren en afronden van onderhoud, reparaties en keuringen voor onze verhuurvloot. Je plant werkzaamheden in voor de monteurs, zowel intern voor onderhoud als extern op aanvraag van klanten of bij storingen. Daarnaast zorg je voor een goede registratie van de werkzaamheden en ben je verantwoordelijk voor het gereedschap en onderdelenvoorraad. Dit doe je geheel zelfstandig en in goede samenwerking met een team van enthousiaste collega’s.

De functie biedt ook nog eens de mogelijkheid om aanvullende (technische) opleidingen te volgen. Dus heb je affiniteit met techniek en wil je graag de nodige kennis en ervaring op doen, dan is dit zeker de functie voor jou.

Jij herkent jezelf hierin
• Minimaal vier jaar werkervaring in een technische omgeving;
• MTS/MBO opleiding niveau 4 of vergelijkbare kennis/ervaring;
• Communicatief vaardig, georganiseerd, zelfstandig;
• Bekend met Office;
• In het bezit van minimaal rijbewijs B;

Wij bieden jou…
• Zelfstandigheid, afwisseling en verantwoordelijkheid;
• Een enthousiaste en betrokken werkomgeving;
• Ruimte voor jouw ambities en ontwikkeling;
• Marktconform salaris.

Over MSR Verhuur
MSR Verhuur is een familiebedrijf met meer dan 22 jaar ervaring. We zijn een totaalpartner voor verhuur en verkoop van bouwmaterieel en industriële gereedschappen. We maken verhuur gemakkelijker en persoonlijker voor onze klanten. Dit doen we vanaf onze filialen in Ridderkerk, Den Haag en Culemborg of online! Hiermee bieden we onze klanten altijd een passende oplossing voor het werk wat gedaan moet worden. Of dit nu een hamer betreft of een hoogwerker. Wij vragen door, denken mee, regelen het en schakelen snel.

Interesse om ons team te versterken?
Solliciteer direct! Stuur jouw motivatie en CV naar personeel@msrverhuur.nl.