msr verhuur, werknemer

MONTEUR MOBIELE WERKTUIGEN

Onze Technische Dienst is een belangrijk onderdeel van onze bedrijfsvoering. Een goed onderhouden verhuurvloot zorgt voor tevreden klanten en continuïteit. Ter uitbreiding van ons team op filiaal Ridderkerk zoeken wij een ambitieuze nieuwe collega.

Wat ga je doen?
Je werkdag bestaat uit het uitvoeren van (preventief) onderhoud, oplossen van storingen en keuren van diverse soorten materieel waaronder hoogwerkers, heftrucks, grondverzet en generatoren. Daarnaast ligt er ook een belangrijke administratieve taak in het verwerken van bonnen en het bestellen van onderdelen. Dit doe je geheel zelfstandig en in goede samenwerking met een team van enthousiaste collega’s.

Bovendien biedt deze functie jou de mogelijkheid om aanvullende (technische) opleidingen te volgen. Dus heb je affiniteit met techniek en wil je graag de nodige kennis en ervaring op doen, dan is dit zeker de functie voor jou.

Jij herkent jezelf hierin
• Affiniteit met techniek;
• MTS/MBO opleiding niveau 3/4 of vergelijkbare kennis/ervaring;
• In het bezit van rijbewijs B, rijbewijs BE is een pré;
• Bekend met Office;
• Communicatief vaardig;
• MTS opleiding (auto)techniek/mobiele werktuigen is een pré.

Wij bieden jou…
• Een enthousiaste en betrokken werkomgeving;
• Ruimte voor jouw ambities en ontwikkeling;
• Marktconform salaris.

Over MSR Verhuur
MSR Verhuur is een familiebedrijf met meer dan 22 jaar ervaring. We zijn een totaalpartner voor verhuur en verkoop van bouwmaterieel en industriële gereedschappen. We maken verhuur gemakkelijker en persoonlijker voor onze klanten. Dit doen we vanaf onze filialen in Ridderkerk, Den Haag en Culemborg of online! Hiermee bieden we onze klanten altijd een passende oplossing voor het werk wat gedaan moet worden. Of dit nu een hamer betreft of een hoogwerker. Wij vragen door, denken mee, regelen het en schakelen snel.

Interesse om ons team te versterken?
Solliciteer direct! Stuur jouw motivatie en CV naar personeel@msrverhuur.nl.